HİKAYEMİZ

HİKAYEMİZ

Herkesin kendi eşsiz güzelliğini keşfetmesi için yabani İskandinav doğasının gücünü sürdürebilir bir şekilde ortaya çıkarıyoruz.

İSKANDİNAV KADINLARININ DOĞAL GÜZELLİK SIRRI NE?


Kuzey ikliminin delici soğuk ve kurutan rüzgarlarına rağmen, İskandinav kadınlar, uzun kış karanlığı boyunca parıldayan kusursuz sağlıklı bir ışıltı ile son derece taze bir cilde ve genç görünüme sahiplerdir.

Sert ama saf ve cömert bir Kuzey Kutbu doğasıyla şekillenen bu metanetli güzellik, LUMENE'nin ilham kaynağıdır.

Kökleri Kuzey Finlandiya'nın sağlık ritüellerine dayanan formüller, yeryüzündeki son bozulmamış sığınaklardan birinin gücünden yararlanmak için saf oksijen açısından zengin, pH'ı cilt dostu Kutup Kaynak Suyu ile benzersiz, elle seçilmiş çeşitli İskandinav içeriklerini birleşimiyle ortaya çıkmıştır.

 

 

 

Meyveler, tohumlar, bitkiler, ağaç özleri ve hatta mantarlar, benzersiz bir şekilde yıkıcı ve zorlu bir yıllık ışık döngüsü altında hayatta kalmak ve gelişmek için binlerce yıl boyunca vahşi doğada evrimleşmiştir; 8 aylık arındırıcı, kesintisiz kış karanlığı - büyülü Kuzey ışıkları hariç, ardından 4 ay günde 24 saat kesintisiz yoğun yaşam veren ışık.

Bu benzersiz ışık döngüsü, alışılmadık derecede stabil düşük toprak sıcaklığı ile birleşerek, Kutup bitkilerini benzersiz yüksek seviyelerde güçlü besin ve antioksidanlar üretmeye teşvik eder.

Lumene, bu benzersiz aktif maddelerin gücünü yakalayarak, bu canlandırıcı ışığı formüllerine kanalize eder.
Doğal olarak ışıldayan cildin sırrı budur: Biz buna "Arctic Lumenessence" diyoruz.

İLHAMINI İSKANDINAV KADINLARINDAN ALDI

İlhamımızı, sağlık ve güzelliğe İskandinav yaklaşımından alıyoruz: dayanıklılık, farkındalık ve doğayla uyumun eşsiz bir karışımının günlük yaşamda derinden kök saldığı bir bölge. Kuzey boylamlarının sert iklimine rağmen, İskandinav kadınlar taze bir ciltle, ışıltılı ve sağlıklı görünmeye devam ediyorlar.

FİNLANDİYA DOĞASINDAN DOĞDU

Finlandiya, doğal içeriklerimizi tedarik etmek için harika bir bölge. Organik sertifikalı orman, sulak alanları ve Dünya’nın en saf sularının geldiği 187.000 göl ve 32.000 doğal su kaynağı ile doğanın dünyadaki bozulmamış son sığınaklarından biridir.

KUTUP IŞIKLARINDAN DOĞDU

Doğanın kendini yenilemesine ve dengede kalmasına izin verecek şekilde, özenle seçilmiş Kutup bitkilerini kullanıyoruz. Bu bitkiler sadece cildi besleme yetenekleri için değil, aynı zamanda yerel kökenleri ve sürdürülebilir kaynakları için de özenle seçilmiştir.

KUTUP IŞIKLARINDAN DOĞDU